Ravimite hulgimüük

Ravimite hulgimüük apteekidele üle kogu Eesti kindlustab elanikkonnale kvaliteetsete ja ohutute ravimite kättesaadavuse. Samuti varustab hulgimüüja ravimite ja meditsiinitarvikutega kõiki Eesti haiglaid ning hooldekodusid.

Ravimite jaemüük

Üle saja kontserni apteegi poolt pakutav apteegiteenus põhineb pädevatel apteekritel, kvaliteetsetel ravimitel ja tervisetoodetel ning juurutatud kvaliteedistandardil.

Ravimialane nõustamine parandab klientide ravimisoostumust, vähendades kulutusi ravimitele ja hoides kokku üldisi tervishoiukulutusi. Apteekri professionaalne tervisenõuanne on kergesti kättesaadav ja kliendi jaoks tasuta.

Veterinaarravimite hulgimüük

Veterinaarravimite hulgimüügi põhieesmärk on tagada veterinaarravimite kättesaadavus ja sujuv tarne, et loomaarstid saaksid pakkuda parimat teenust ning hoolitsust nii lemmikloomade kui ka põllumajandusloomade tervise eest.

Püüame sellele kaasa aidata kõige laiema valiku toodetega, mida veterinaarteenuse osutamisel kasutatakse. Mõistagi käib sellega käsikäes kvaliteetne teenus ja tehniline tugi, et pakkuda loomaarstidele mitmekülgset tootekoolitust ja võimalusi enesetäienduseks.

Lemmikloomatoodete jaemüük

Kontserni üheksa lemmikloomakeskust pakuvad Põhjamaade ja Kesk-Euroopa lemmikloomakultuurist lähtuvat lemmikloomateenuse kontseptsiooni. Pakume oma keskustes laia valikut lemmikloomatooteid, groomingu teenust, lemmikloomahotelli teenust, treenimisvõimalusi ning teeme koostööd loomakliinikuga.

Pakume enda poodides lisaks juba tuntud brändidele ka esmakordseid tulijaid Balti turule.

Hetkel on PetCity kauplused leitavad Eestis Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning Leedus Vilniuses, lisaks on üks frantsiisipood Põlvas.

Hambaravitoodete ja -tarvikute hulgimüük

Hambaravitoodete ja -tarvikute hulgimüük kindlustab hambaarstidele kvaliteetsed materjalid, millega on neil mugav patsiendile head teenust pakkuda. Ühes korraldatavate koolituste, loengupäevade ja praktilise kallakuga kursustega toome hambaarstideni ka teavet ja vajalikke oskuseid kaasaegsetest tehnoloogiatest ja arengusuundadest.

Logistika

Ravimite jõudmine riiki, nende ladustamine ja operatiivne edastamine tellijatele vajab erakordset täpsust. Magnumi Eesti logistikakeskus on tunnistatud üheks Kesk- ja Ida-Euroopa moodsaimaks, samuti pälvis see tiitli „Aasta Logistikategu 2008”. Logistikakeskuses on traditsiooniliste laotehnoloogiate kõrval kasutuses palju uuenduslikke aega ja ruumi säästvaid ning veavõimalusi minimeerivaid lahendusi.

Mitte-meditsiiniliste tervisekaupade hulgimüük

Hoolitseme selle eest, et Eesti, Läti ja Leedu tervishoiuasutused, hooldekodud ja apteegid omaksid parimat valikut vitamiine, toidulisandeid, meditsiiniseadmeid, haiglatarbeid ja muid tarvikuid.

Laia valikuga tooteportfellis on üle 30 erineva tuntud ja tunnustatud tervisekaupade kaubamärgi, fookuses on ennekõike tervise- ja ilutooted. Meie klientideks on praktiliselt kõik tervishoiuasutused, hooldekodud ja apteegid üle kogu Eesti, Lätis ja Leedus.