Allium Pharma OÜ

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

Apteegi Beauty OÜ

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

Apotheca vaistine UAB

Martinavos g. 8, Martinavos k., LT-54475 Kauno r.

UAB Premeda vaistine

Vytauto g. 25, Jieznas, LT-59426 Prienų r.

UAB Naujakiemio vaistine

V. Krėvės pr. 75-40, LT-50356 Kaunas

UAB Jonavos vaistine

Martinavos g. 8, Martinavos k., LT-54475 Kauno r.

Magnum Medical OÜ

Ravimite hulgimüük Eestis

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

tutvustus

Magnum Medical OÜ tegutseb ravimite hulgimüügi valdkonnas juba 1992. aastast. Meie partnerid ja kliendid on teised hulgimüüjad, ravimitootjad, haiglad, apteegid ning apteegikaupade müüjad nii Eestis kui ka välismaal. Väärtustame oma töös paindlikku kliendikeskset teenindust, toodete head kvaliteeti ja uuenduslikkust.

Timo Danilov, juhatuse liige

tutvustus

Magnum Medical Finland OY asutati 2004. aastal. Tegeleme ravimite hulgimüügiga Soomes – meie klientideks on haiglad ja apteegid üle kogu riigi. Lisaks ravimitele müüme ka meditsiiniseadmeid, tarvikuid ja toidulisandeid. Meie tegevuse nurgakivid on paindlik kliendikeskne teenus, täpsus ja kiirus ning ettevõtte pidev arendamine, mis tagavad meie klientidele konkurentsivõime ja edu.

MIKA HUOTARI, juhataja

Magnum Medical UAB

Ravimite hulgimüük Leedus

Martinavos tn 8, Martinavose küla, 54475 Kaunase rajoon

TUTVUSTUS

Magnum Medical UAB tegutseb ravimite hulgimüügi valdkonnas 2019 aastast. Meie partnerid ja kliendid on teised hulgimüüjad, ravimitootjad, haiglad, apteegid ning apteegikaupade müüjad nii Leedus kui ka välismaal. Väärtustame oma töös paindlikku kliendikeskset teenindust, toodete head kvaliteeti ja uuenduslikkust.

LINA SKINKE, juhatuse liige, Leedu maajuht

Pet City klinika UAB

Kintų str. 11, Vilnius, Vilniaus district, LT-09301, Lithuania

Tutvustus

Magnum Medical SIA on Läti suuruselt kolmas ravimite hulgimüügiga tegelev ettevõte, mille turuosa ulatub 20 protsendini. Meie partnerid ja kliendid on teised hulgimüüjad, ravimitootjad, haiglad, apteegid ja apteegikaupade müüjad. Väärtustame oma töös paindlikku kliendikeskset teenindust ja toodete head kvaliteeti. Meil on 4200 m2 suurune, moodsa tehnoloogiaga varustatud, logistikakeskus ja hästi toimiv kvaliteedisüsteem.  See võimaldab pakkuda klientidele mitmesuguseid käitlus- ja ladustamisteenuseid.

Mārcis Rutulis, juhatuse liige

Lauma Ārgale-Atvase, juhatuse liige

tutvustus

Magnumi kontserni kuuluv A Aptiekas SIA loodi 2007. aastal. Tegemist on Lätis kõige kiiremini areneva apteegiketiga. Ketti kuulub 70 apteeki, millest pea pooled asuvad Läti suuremates linnades – Riias, Liepājas, Ventspilsis, Jelgavas, Daugavpilsis ja Rēzeknes. Ajakohaselt sisustatud apteegid pakuvad laia valikut käsimüügi- ja retseptiravimeid, toidulisandeid, meditsiiniseadmeid, tervishoiutooteid ja ravimteesid. Patsientidele annavad professionaalset ravimiteavet kokku üle 390 proviisori ja farmatseudi.

Lauma Ārgale-Atvase, juhatuse liige

Nora Krauja, juhatuse liige

Tutvustus

Apohteka Vaistine UAB loodi 2019. aastal. Tegemist on ambitsioonika ja kiirelt areneva apteegiketiga. Ketti kuulub 15 apteeki, millest enamus asuvad Leedu suuremates linnades – Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Alytius jne. Kaasaegselt sisustatud apteegid pakuvad laia valikut käsimüügi- ja retseptiravimeid, toidulisandeid, meditsiiniseadmeid, tervishoiutooteid ja ravimteesid. Patsientidele annavad professionaalset ravimiteavet üle 50 proviisori ja farmatseudi.

LINA SKINKE, juhatuse liige, Leedu maajuht

Magnum Dental OÜ

magnum.hambaarst.ee

Hambaravitarvete / seadmete ja tarvikute müük

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

tutvustus

Magnum Dental OÜ tegeleb 1993. aastast kvaliteetsete hambaravimaterjalide turustamisega. Peale selle organiseerib ettevõte koolitusi, loengupäevi ja praktilise kallakuga kursusi, et tuua hambaarstideni teavet ajakohaste tehnoloogiate ning arengusuundade kohta ja arendada vajalikke oskusi.

KAISA SUMMEL, juhatuse liige

Eesti Veterinaaria Kliinikum OÜ

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Rannamõisa tee 8, 13516

Magnum Logistics OÜ

Logistika / ravimite tootmistegevus pakendi märgistamiseks

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

Tutvustus

Magnum Logistics OÜ peamised tegevusalad on ravimite, sh veterinaarravimite käitlemine, transporditeenused, logistilised teenused, ekspedeerimine ning tööstus- ja toidukaupade jae- ja hulgikaubandus mittelitsentsitavatel tegevusaladel.
Magnumi logistikakeskus on tunnistatud üheks Kesk- ja Ida-Euroopa moodsaimaks, samuti pälvis see tiitli „Aasta Logistikategu 2008”. Enam kui 9000 m2 ladu võimaldab pakkuda mitmesuguseid käitlus- ja ladustamisteenuseid väga suures mahus. Tänu moodsa tehnoloogia kasutamisele on meie logistikakeskuse laoprotsessid äärmiselt ajasäästlikud, täpsed ja efektiivsed. Meie käsutuses on ka jaotusvedude tegemiseks vajalik kaubikutepark.

LAURI VARANDI, juhatuse liige

Magnum Veterinaaria AS

www.magnumvet.eu

Veterinaarravimite / söödalisandite / lemmikloomatarvete
ja -toitude hulgimüük

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

tutvustus

Magnum Veterinaaria ASi eelkäija alustas tegevust 1948. aasta jaanuaris veterinaar-zootehnilise varustuskontori „Zoovetvaru” nime all.

Nüüdseks on Magnum Veterinaaria AS kasvanud Baltikumi veterinaarravimituru vaieldamatuks liidriks. Meilt saavad ravimeid tellida apteegid, loomakliinikud ja litsentsi omavad loomaarstid. Meie peamised tooterühmad on veterinaarravimid ja vaktsiinid, söödad põllumajandusloomadele ning lemmikloomatoidud ja -tarbed, analüsaatorid ja instrumendid veterinaarkliinikutele, desinfitseerimisvahendid ning aktsiisivaba piiritus.

2016. suvel liitus Magnum Veterinaariaga Pet City OÜ, unikaalse kontseptsiooniga lemmiklooma kaubamärk Baltikumis. PetCitys saab lemmiklooma omanik soetada kõik vajaliku, sh toidud (nii pehmed, kuivad kui külmutatud toidud), aksessuaarid ja tarvikud ning samuti kindlustada oma lemmikud, osta vajalikud ravimid, viia lemmik kliinikusse, groomingusse, hotelli ja osaleda treeningutes. PetCityl on Eestis kolm lemmikloomakeskust – Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning üks Leedus Vilniuses.

VERONIKA KUUSKMANN, juhatuse liige

Magnum Veterinarija SIA

www.magnumvet.eu

Veterinaarravimite / söödalisandite / lemmikloomatarvete
ja -toitude hulgimüük Lätis

Ulbrokas iela 23, Rīga, LV-1021 Latvia

tutvustus

Magnum Veterinarija SIA asutati 2003. aastal. Võttes aluseks Magnumi grupis kehtestatud kõrgeid kvaliteedistandardeid, pühendumust ja kliendikeskset lähenemist, oleme tõusnud Läti üheks suuremaks veterinaarravimite hulgimüüjaks.
Pakume koostööpartneritele ja klientidele usaldusväärset logistikat, laia valikut veterinaarkaupu, nõustamist ja koolitamist, personaalset lähenemist ning palju muud, mis on teinud meist usaldusväärse partneri nende igapäevatöös.

Māris Pāvilsons, juhatuse liige

Magnum Veterinarija UAB

www.magnumvet.eu

Veterinaarravimite / söödalisandite / lemmikloomatarvete
ja -toitude hulgimüük Leedus

Martinavos g.8, Martinavos k. 54475 Kauno r. Lietuva

tutvustus

Magnum Veterinarija UAB-l on veterinaarravimite, söödalisandite, lemmikloomatarvete ja -toitude hulgimüügi valdkonnas suured kogemused juba 1994. aastast. Hea kvaliteet, professionaalne nõustamine ja paindlik koostöö on aidanud ettevõttel tõusta Leedu üheks veterinaarravimituru liidriks. Oleme 24 tunni jooksul valmis oma Leedus asuvatele klientidele kohale toimetama nii veterinaarravimeid, vaktsiine, söödalisandeid, biotsiide, laboritarvikuid kui ka muid tootevalikus olevaid erinevaid seadmeid ja vahendeid.

Lina Skinke, tegevjuht

TUTVUSTUS

Magnumi kontserni kuuluv Pet City SIA avas esimese poe 2018. aasta jaanuaris. Täna on Lätis kokku juba 14 PetCity lemmikloomakeskust ja -poodi (Riias, Kekavas, Tukumsis ja Valmieras), sh viis veterinaarapteeki Riia linnas. Lätis on neli PetCity kliinikut.

Lemmikloomakeskustest leiab laia sortimendiga lemmiklooma-poode, kaasaegse varustusega lemmikloomakliinikuid, grooming-salonge kui ka hotelli.

Riina Eisler, juhatuse liige

TUTVUSTUS

2016. suvel liitus Magnum Veterinaariaga Pet City OÜ, unikaalse kontseptsiooniga lemmiklooma kaubamärk Baltikumis. PetCitys saab lemmiklooma omanik soetada kõik vajaliku, sh toidud (nii pehmed, kuivad kui külmutatud toidud), aksessuaarid ja tarvikud ning samuti kindlustada oma lemmikud, osta vajalikud ravimid, viia lemmik kliinikusse, groomingusse, hotelli ja osaleda treeningutes. PetCity on kiirelt kasvav ettevõte, kellel on täna avatud e-pood terves Baltikumis ning 17 lemmikloomakeskust ja üks frantsiisipood Eestis, 15 Lätis ja 5 Leedus. 2020. aasta jooksul on planeeritud veel vähemalt kuue kaupluse avamine Baltikumis.

RIINA EISLER, juhatuse liige

Pet City UAB

www.petcity.lt

Lemmiklooma - toodete ja teenuste müük

Kintų str. 11, Vilnius, Vilniaus district, LT-09301, Lithuania

TUTVUSTUS

Leedus tegutseb PetCity alates 2016. aasta kevadest ning hetkel on meil 4 poodi. Kahes keskuses tegutsevad ka groomingsalongid ja kliinikud. Kliinikuid haldab Pet City UAB tütarettevõte Pet City Klinika UAB.

RIINA EISLER, juhatuse liige

VILIUS DOVYDAUSKAS, juhatuse liige (Pet City Klinika UAB)

Allium UPI OÜ

www.allium.upi.ee

Vitamiinide, toidulisandite, meditsiiniseadmete, haiglatarvete ja muude tarvikute hulgimüük

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa

Tutvustus

Allium UPI OÜ on Baltimaade juhtiv apteegi- ja haiglakaupade maaletooja ning turundaja, kes tegeleb vitamiinide, toidulisandite, dermokosmeetika, meditsiinivahendite, haiglatarvete jms hulgimüügiga.

Allium UPI klientide hulka kuuluvad pea kõik Eesti tervishoiuasutused, hooldekodud ja apteegid.

Laia valikuga tooteportfellis on üle 30 erineva tuntud ja tunnustatud tervisekaupade kaubamärgi, fookuses on ennekõike tervise- ja ilutooted.
Brand portfolio: Innogenetics GMBH, Terumo, Paul Hartmann AG, Van Oostveen Medical, Romed, Karl Storz, Lawton, Ansell SA, Atmos Medizintechnik GmbH & Co.KG, Lifeplan, Apropos®, Healthilife, Valioravinto, Dottor Ciccarelli, Bayer A/S Diagnostics, Microlife UAB, Kimberly Clark Healthcare, Purple Surgical International Ltd, BioNike.

Marit Sõnajalg, juhatuse liige

Marika Pensa, juhatuse liige

TPA Narva Apteegid OÜ

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

Allium UPI SIA

Vitamiinide, toidulisandite, meditsiiniseadmete, haiglatarvete ja muude tarvikute hulgimüük

Ulbrokas iela 23, Rīga, LV-1021 Latvia

TUTVUSTUS

Allium UPI SIA loodi 2012. aastal ja see kuulub Magnumi kontserni, mis on juhtiv ravimite hulgi- ja jaemüügikontsern Baltikumis.

Allium UPI SIA teeb Läti turul koostööd suurimate apteegikettide, hulgimüüjate ning tervishoiutöötajatega. Tooteportfellis on umbes 20 tuntud ja tunnustatud tervise- ja ilutoodete brändi, mille sortiment sisaldab nii toidulisandeid, dermakosmeetikat, meditsiiniseadmeid, haiglavarustust kui ka private label tooteid.

Läti tiimi kuulub enam kui 10 pühendunud ja professionaalset brändijuhti ning –spetsialisti, kelle sooviks on pakkuda inimestele võimalust elada oma elu tervislikumalt ja õnnelikumalt.

ILGVARS UZULS, juhatuse liige

Allium UPI UAB

Vitamiinide, toidulisandite, meditsiiniseadmete, haiglatarvete ja muude tarvikute hulgimüük

Kintų str. 11, Vilnius, Vilniaus district, LT-09301, Lithuania

TUTVUSTUS

Allium UPI UAB loodi 2008. aastal ja see on Leedu juhtiv apteegi- ja meditsiinitoodete tarnija, kelle partneriteks on kõik apteegiketid, erinevad jaekaubandusettevõtted, hulgimüüjad, tervishoiuasutused ja hooldekodud. Lisaks osaletakse aktiivselt riigihangetel.

Meie portfooliosse kuulub enam kui 20 meditsiinitoodete ja –seadmete, tervisetoodete, dermakosmeetika, toidulisandite, haiglavarustuse ja private label brändi. Allium UPI hoiab nendes kategooriates Leedu turul tugevat positsiooni.

Rahvusvaheliste tootjate usaldusväärsusele ja enesekindlusele tuginedes hoolitseme oma pühendunud ja professionaalse meeskonnaga toodete tervikliku turunduse ja müügi eest.

KRISTINA GRAŽULIENĖ, tegevjuht