Magnum Medical OÜ

Ravimite hulgimüük Eestis

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

tutvustus

Magnum Medical OÜ tegutseb ravimite hulgimüügi valdkonnas juba 1992. aastast. Meie partnerid ja kliendid on teised hulgimüüjad, ravimitootjad, haiglad, apteegid ning apteegikaupade müüjad nii Eestis kui ka välismaal. Väärtustame oma töös paindlikku kliendikeskset teenindust, toodete head kvaliteeti ja uuenduslikkust.

Tiina Lätti, juhatuse liige

Tutvustus

Magnum Medical SIA on Läti suuruselt kolmas ravimite hulgimüügiga tegelev ettevõte, mille turuosa ulatub 20 protsendini. Meie partnerid ja kliendid on teised hulgimüüjad, ravimitootjad, haiglad, apteegid ja apteegikaupade müüjad. Väärtustame oma töös paindlikku kliendikeskset teenindust ja toodete head kvaliteeti. Meil on 4200 m2 suurune, moodsa tehnoloogiaga varustatud, logistikakeskus ja hästi toimiv kvaliteedisüsteem.  See võimaldab pakkuda klientidele mitmesuguseid käitlus- ja ladustamisteenuseid.

Mārcis Rutulis, juhatuse liige

tutvustus

Magnum Medical Finland OY asutati 2004. aastal. Tegeleme ravimite hulgimüügiga Soomes – meie klientideks on haiglad ja apteegid üle kogu riigi. Lisaks ravimitele müüme ka meditsiiniseadmeid, tarvikuid ja toidulisandeid. Meie tegevuse nurgakivid on paindlik kliendikeskne teenus, täpsus ja kiirus ning ettevõtte pidev arendamine, mis tagavad meie klientidele konkurentsivõime ja edu.

MIKA HUOTARI, juhataja

Magnum Dental OÜ

magnum.hambaarst.ee

Hambaravitarvete / seadmete ja tarvikute müük / ravimite hulgimüük

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

tutvustus

Magnum Dental OÜ tegeleb 1993. aastast kvaliteetsete hambaravimaterjalide turustamisega. Peale selle organiseerib ettevõte koolitusi, loengupäevi ja praktilise kallakuga kursusi, et tuua hambaarstideni teavet ajakohaste tehnoloogiate ning arengusuundade kohta ja arendada vajalikke oskusi.

IGOR PIHO, juhatuse liige

    KAISA SUMMEL, juhatuse liige

Magnum Logistics OÜ

Logistika / ravimite tootmistegevus pakendi märgistamiseks

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

Tutvustus

Magnum Logistics OÜ peamised tegevusalad on ravimite, sh veterinaarravimite käitlemine, transporditeenused, logistilised teenused, ekspedeerimine ning tööstus- ja toidukaupade jae- ja hulgikaubandus mittelitsentsitavatel tegevusaladel.
Magnumi logistikakeskus on tunnistatud üheks Kesk- ja Ida-Euroopa moodsaimaks, samuti pälvis see tiitli „Aasta Logistikategu 2008”. Enam kui 9000 m2 ladu võimaldab pakkuda mitmesuguseid käitlus- ja ladustamisteenuseid väga suures mahus. Tänu moodsa tehnoloogia kasutamisele on meie logistikakeskuse laoprotsessid äärmiselt ajasäästlikud, täpsed ja efektiivsed. Meie käsutuses on ka jaotusvedude tegemiseks vajalik kaubikutepark.

LAURI VARANDI, juhatuse liige

RAIVO ROOLAID, logistikajuht

Magnum Veterinaaria AS

https://www.magnumvet.eu/

Veterinaarravimite / söödalisandite / lemmikloomatarvete
ja -toitude hulgimüük

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

tutvustus

Magnum Veterinaaria ASi eelkäija alustas tegevust 1948. aasta jaanuaris veterinaar-zootehnilise varustuskontori „Zoovetvaru” nime all.

Nüüdseks on Magnum Veterinaaria AS kasvanud Baltikumi veterinaarravimituru vaieldamatuks liidriks. Meilt saavad ravimeid tellida apteegid, loomakliinikud ja litsentsi omavad loomaarstid. Meie peamised tooterühmad on veterinaarravimid ja vaktsiinid, söödad põllumajandusloomadele ning lemmikloomatoidud ja -tarbed, analüsaatorid ja instrumendid veterinaarkliinikutele, desinfitseerimisvahendid ning aktsiisivaba piiritus.

2016. suvel liitus Magnum Veterinaariaga Pet City OÜ, unikaalse kontseptsiooniga lemmiklooma kaubamärk Baltikumis. PetCitys saab lemmiklooma omanik soetada kõik vajaliku, sh toidud (nii pehmed, kuivad kui külmutatud toidud), aksessuaarid ja tarvikud ning samuti kindlustada oma lemmikud, osta vajalikud ravimid, viia lemmik kliinikusse, groomingusse, hotelli ja osaleda treeningutes. PetCityl on Eestis kolm lemmikloomakeskust – Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning üks Leedus Vilniuses.

 

JAAK RAIE, juhatuse liige

Magnum Veterinarija SIA

https://www.magnumvet.eu/

Veterinaarravimite / söödalisandite / lemmikloomatarvete
ja -toitude hulgimüük Lätis

Ulbrokas iela 23, Rīga, LV-1021 Latvia

tutvustus

Magnum Veterinarija SIA asutati 2003. aastal. Võttes aluseks Magnumi grupis kehtestatud kõrgeid kvaliteedistandardeid, pühendumust ja kliendikeskset lähenemist, oleme tõusnud Läti üheks suuremaks veterinaarravimite hulgimüüjaks.
Pakume koostööpartneritele ja klientidele usaldusväärset logistikat, laia valikut veterinaarkaupu, nõustamist ja koolitamist, personaalset lähenemist ning palju muud, mis on teinud meist usaldusväärse partneri nende igapäevatöös.

Māris Pāvilsons, juhatuse liige

Magnum Veterinarija UAB

https://www.magnumvet.eu/

Veterinaarravimite / söödalisandite / lemmikloomatarvete
ja -toitude hulgimüük Leedus

J.Urbšio g. 3, Panevėžys 35169, Lithuania

tutvustus

Magnum Veterinarija UAB-l on veterinaarravimite, söödalisandite, lemmikloomatarvete ja -toitude hulgimüügi valdkonnas suured kogemused juba 1994. aastast. Hea kvaliteet, professionaalne nõustamine ja paindlik koostöö on aidanud ettevõttel tõusta Leedu üheks veterinaarravimituru liidriks. Oleme 24 tunni jooksul valmis oma Leedus asuvatele klientidele kohale toimetama nii veterinaarravimeid, vaktsiine, söödalisandeid, biotsiide, laboritarvikuid kui ka muid tootevalikus olevaid erinevaid seadmeid ja vahendeid.

Lina Skinke, tegevjuht

2016. suvel liitus Magnum Veterinaariaga Pet City OÜ, unikaalse kontseptsiooniga lemmiklooma kaubamärk Baltikumis. PetCitys saab lemmiklooma omanik soetada kõik vajaliku, sh toidud (nii pehmed, kuivad kui külmutatud toidud), aksessuaarid ja tarvikud ning samuti kindlustada oma lemmikud, osta vajalikud ravimid, viia lemmik kliinikusse, groomingusse, hotelli ja osaleda treeningutes. PetCity on kiirelt kasvav ettevõte, kellel on täna 16 lemmikloomakeskust ja üks frantsiisipood Eestis, 15 Lätis ja 4 Leedus. 2019. aasta jooksul on planeeritud veel vähemalt kolme kaupluse avamine Baltikumis.

HENDRIK TIBAR, juhatuse liige

Magnumi kontserni kuuluv Pet City SIA on enam kui 10 lemmikloomakeskusest koosnev Skandinaavialikku lemmikloomateenust pakkuv ettevõte, lisaks kuulub ettevõtte alla kuus PetCity veterinaarapteeki Riias.
Lemmikloomakeskustest leiab laia sortimendiga lemmikloomapoode, kaasaegse varustusega lemmikloomakliinikuid, grooming-salonge kui ka hotelli.

 

AIVAR TIHANE, juhatuse liige

tutvustus

Terve Pere Apteek OÜ tegutseb ravimite jaeturul alates 1993. aastast. Apteegiketi 84 apteeki paiknevad üle kogu Eesti nii suurte linnade kaubandus- ja tervisekeskustes kui ka väiksemates linnades ning maapiirkondades. Tallinna Raekoja platsil asuvat Raeapteeki teatakse hästi ka Eestist kaugemal, kuna oma 600-aastase ajalooga on see Euroopa vanim, pidevalt samal kohal tegutsenud apteek.

Oma tegevusega soovime olla tervema ja terviseteadlikuma ühiskonna eestvedajad. Meie missioon tervisenõustajatena on aidata oma patsientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Terve Pere Apteegis töötab selle nimel iga päev üle 400 pühendunud apteekri, kelle panus on meid tõstnud apteegituru ja arvamusliidriks. Peame väga tähtsaks elukestva õppe korraldamist meie apteekritele – ravimimaailm areneb väga kiiresti ja uuega kursis olles oskame aidata klientidel teha parimaid tervist puudutavaid otsuseid.

Terve Pere Apteek on üks paljudest apteegikettidest, mis kannab Apotheka kaubamärki. Kokku kuulub Apotheka kaubamärgi alla üle 180 apteegi.  www.apotheka.ee.

Kadri Ulla, juhatuse liige

tutvustus

Magnumi kontserni kuuluv A Aptiekas SIA loodi 2007. aastal. Tegemist on Lätis kõige kiiremini areneva apteegiketiga. Ketti kuulub 70 apteeki, millest pea pooled asuvad Läti suuremates linnades – Riias, Liepājas, Ventspilsis, Jelgavas, Daugavpilsis ja Rēzeknes. Ajakohaselt sisustatud apteegid pakuvad laia valikut käsimüügi- ja retseptiravimeid, toidulisandeid, meditsiiniseadmeid, tervishoiutooteid ja ravimteesid. Patsientidele annavad professionaalset ravimiteavet kokku üle 390 proviisori ja farmatseudi.

Jānis Kūliņš, juhatuse liige

Tutvustus

Allium UPI OÜ on Baltimaade juhtiv apteegi- ja haiglakaupade maaletooja ning turundaja, kes tegeleb vitamiinide, toidulisandite, dermokosmeetika, meditsiinivahendite, haiglatarvete jms hulgimüügiga.

Allium UPI klientide hulka kuuluvad pea kõik Eesti tervishoiuasutused, hooldekodud ja apteegid.

Laia valikuga tooteportfellis on üle 30 erineva tuntud ja tunnustatud tervisekaupade kaubamärgi, fookuses on ennekõike tervise- ja ilutooted.
Brand portfolio: Innogenetics GMBH, Terumo, Paul Hartmann AG, Van Oostveen Medical, Romed, Karl Storz, Lawton, Ansell SA, Atmos Medizintechnik GmbH & Co.KG, Lifeplan, Apropos®, Healthilife, Valioravinto, Dottor Ciccarelli, Bayer A/S Diagnostics, Microlife UAB, Kimberly Clark Healthcare, Purple Surgical International Ltd, BioNike.

Ahti Kallikorm, juhatuse liige