Magnum Veterinaaria AS

16.08.2013

tutvustus

Magnum Veterinaaria ASi eelkäija alustas tegevust 1948. aasta jaanuaris veterinaar-zootehnilise varustuskontori „Zoovetvaru” nime all.

Nüüdseks on Magnum Veterinaaria AS kasvanud Baltikumi veterinaarravimituru vaieldamatuks liidriks. Meilt saavad ravimeid tellida apteegid, loomakliinikud ja litsentsi omavad loomaarstid. Meie peamised tooterühmad on veterinaarravimid ja vaktsiinid, söödad põllumajandusloomadele ning lemmikloomatoidud ja -tarbed, analüsaatorid ja instrumendid veterinaarkliinikutele, desinfitseerimisvahendid ning aktsiisivaba piiritus.

2016. suvel liitus Magnum Veterinaariaga Pet City OÜ, unikaalse kontseptsiooniga lemmiklooma kaubamärk Baltikumis. PetCitys saab lemmiklooma omanik soetada kõik vajaliku, sh toidud (nii pehmed, kuivad kui külmutatud toidud), aksessuaarid ja tarvikud ning samuti kindlustada oma lemmikud, osta vajalikud ravimid, viia lemmik kliinikusse, groomingusse, hotelli ja osaleda treeningutes. PetCityl on Eestis kolm lemmikloomakeskust – Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning üks Leedus Vilniuses.

VERONIKA KUUSKMANN, juhatuse liige