Terve Pere Apteek OÜ

20.08.2013

tutvustus

Terve Pere Apteek OÜ tegutseb ravimite jaeturul alates 1993. aastast. Apteegiketi ligi 80 apteeki paiknevad üle kogu Eesti nii suurte linnade kaubandus- ja tervisekeskustes kui ka väiksemates linnades ning maapiirkondades. Tallinna Raekoja platsil asuvat Raeapteeki teatakse hästi ka Eestist kaugemal, kuna oma 600-aastase ajalooga on see Euroopa vanim pidevalt samal kohal tegutsenud apteek.

Oma tegevusega soovime olla tervema ja terviseteadlikuma ühiskonna eestvedajad. Meie missioon tervisenõustajatena on aidata oma patsientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Terve Pere Apteegis töötab selle nimel iga päev üle 400 pühendunud apteekri, kelle panus on meid tõstnud apteegituru ja arvamusliidriks. Peame väga tähtsaks elukestva õppe korraldamist meie apteekritele – ravimimaailm areneb väga kiiresti ja uuega kursis olles oskame aidata klientidel teha parimaid tervist puudutavaid otsuseid.

Terve Pere Apteek on üks paljudest apteegikettidest, mis kannab Apotheka kaubamärki. Kokku kuulub Apotheka kaubamärgi alla ligi 170 apteeki.

Rene Teimann, juhatuse liige